הובלות בסביון

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

הובלת בית רחב ידיים מחייב הזמנת שירותי הובלה מקצועיים ואמינים המסוגלים לבצע הובלה גדולה אשר דורשת את שירותיהם של חברות הובלה גדולות.  השוואת המחירים וההמלצות של GetMoving היא הדרך היחידה שבה תוכלו לבקש לאמת כל חווות דעת כתובה, קרוא המלצות אמיתיות ולבחור ברמת השירות הגבוהה ביותר לכל אורך הדרך.

הובלות בסביון עם גט מובינג

הובלת בתים מסביון לכל נקודה בישראל

אנו מערכת שברשותה עשרות חברות הובלה ברחבי הארץ, כך שאנו מסוגלים לספק שירות בכל מקום בישראל, בכל קנה מידה והכל בכפוף לנהלי עבודה מחמירים ופיקוח מחמיר על כל הובלה. מעבר בית עם גט-מובינג לא דומה למעבר עם אף חברת הובלה ועם אף פורטל אינטרנטי. לקחנו את נושא הובלות בשנת 2015 והפכנו אותו לחוויה שירותית של ממש. מרגע פתיחת מכרז להשוואת מחיר הובלה בסביון ועד לרגע סיום המוצלח של המעבר, יש למובילים שלנו מערכת כללים המחייבת אותם לאורך כל הדרך.

פירוק והרכבת רהיטים ופסנתרים

צוותי העבודה העובדים תחת גטמובינג מתמחים בתחומים השונים של שירותי ההובלה. כך למשל, ברשותנו אנשי צוות המתמחים בפירוק והרכבת רהיטים שהינם חלק מצוות ההובלה. אל תזלזלו לרגע בזה שיש הכרח שבכל צוות הובלה יהיה אדם אחד לפחות המתמחה בפירוק והרכבה של רהיטים. עם זאת, חשוב שתדעו, אם אתם מפרקים ומרכיבים רהיטים אשר אינם מעץ מלא, עליכם לקחת בחשבון שלא בהכרח הם ישובו להיות עמידים וחזקים כמו בהרכבה הראשונה. רהיטים עשויים mdf או סיבית הם מוצרים זולים ואינם בעלי עמידות לאורך שנים ובוודאי שעמידותם ואיכותם יורדת ככל שמרבים לפרקם ולהרכיבם.

אחד הפריטים אשר מוגדרים ייחודיים בענף ההובלות כולו הוא פסנתר. חברות הובלה בודדות עושות הובלת פסנתרים בסביון ובמקומות אחרים בכלל. הסיבה לכך היא המיומנות והמקצועיות הנדרשת הן בהרמתו והן בפירוקו והרכבתו. מחיר פסנתר מתחיל באלפי שקלים בודדים ועד כמאה אלף שקלים ומפאת מחירו היקר לא כל חברה לוקחת אחריות על פריטים יקרי ערך ולא לכל חברה מחוץ למערכת גטמובינג יש כיסוי ביטוחי מתאים.


אצלנו בגט-מובינג יש עשרות חברות הובלה מהטובות, הותיקות והמקצועיות ביותר בישראל. כולן ללא יוצא מן הכלל חתומות על הסכם עבודה ותנאי קבלה מחמירים המחייבים עמידה בזמנים, עמידה והתחייבות למחיר, העסקת עובדים כדין, הוצאת חשבוניות בכל הובלה כחוק ואספקת שירות איכותי, נעים ברמת שירות גבוה מאין כמוהה.

הובלה בדיקנות והקפדה


הובלה תקינה היא כזו שמתנהלת על פי הספר, כלומר כל פריט שיוצא מהדירה צריך להיעטף בניילון נצמד. כל פריט שביר צריך להיעטף בנוסף לניילון נצמד בשכבת קרטון, או שמיכת מובילים על מנת למנוע שריטות ומכות ברהיט. בטרם הוצאות פריטים מהבית, חשוב מאד לעבור עם צוות המובילים ולבדוק יחד שהרהיטים תקינים, שלמים ולא שרוטים. זאת בכדי למנוע מחלוקות מיותרות במקרה של נזק, מי באמת אחראי והאם הנזק היה או נותר בעת המעבר.

בטרם הובלת תכולת הבית כדאי לארוז את כל הדברים בתוך קרטונים ולמלא אותם עד למעלה כך שלא יישאר חלל פנוי אשר עשוי לגרום לקריסת הקרטונים, היות ומניחים אותם זה על גבי זה. כדאי ומומלץ לארוז חומרי ניקוי בנפרד מיתר קרטוני הבגדים ולעטוף חומרי ניקוי בשקיות ניילון למקרה ולא נסגרו כראוי או יזלגו ויפתחו בזמן נסיעה.

קרטונים למעבר דירה בסביון

באתר גט-מובינג תמצאו את כל סוגי הקרטונים להובלת בתים בסביון עם אפשרות למשלוח עד הבית. אנו מציעים מגוון עצום של מוצרי אריזה במחיר הנמוך בישראל, באיכות ללא תחרות ובאספקה מהירה עד 2 ימי עסקים. בין חומרי האריזה המומלצים תמצאו קרטונים, גליל ניילון בועות, גלילי סרט דבק לסגירת הקרטונים, מתקן לדבק מסקינטייפ וחבילות נייר אריזה לעיטוף כוסות, צלחות ושאר כלי המטבח.

על מנת שלא להתיקע באמצע האריזה עם חוסר במוצרי אריזה, מומלץ לרכוש חבילת מעבר המוצעת ע"פ מספר חדרי הבית ובכך תחסכו גם כ-20% נוספים ממחיר המוצרים וגם תדעו שרכשתם מספיק קרטונים שיספיקו לארוז הכל. כמו כן, ניתן להתאים חבילות באופן אישי על פי בקשתכם לנוחיותכם רשת סניפים לקניה בחנות עם חניית לקוחות מסודרת בפתח הכניסה לחנות.

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות