הובלות בעפולה

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

מחפשים חברת הובלה מומלצת?

העיר עפולה בירת העמק השוכנת בעמק יזרעאל מונה כ-45000 תושבים. מספר הובלות דירה באזור נחשבת גבוהה ולכן גם קיים היצע גדול של חברות הובלה, דבר המביא לתחרות מחירים בין החברות. המרוויחים העיקריים מכך צריכים להיות אתם ובתנאי שתדעו לנצל תחרות זו באמצעות השוואת מחירים וקבלת סקר מדד איכות ללא תשלום ובמספר דקות.

הובלות בעפולה - גט מובינג
Caption

 

הובלת פריט בודד-כמה טיפים שיוכלו לסייע לכם...

קביעת מועד הובלה - על מנת לקבל הצעה אטרקטיבית נסו להיות מעט גמישים בזמנים וכך המוביל יוכל לשלב את ההובלה תוך כדי עבודה ולהקל עליכם בעלויות.

האם המוצר מצריך שירותי נגרות- צריך לבדוק האם אותו פריט דורש עבודת נגרות ,אם כן- חשוב לציין בפניי המוביל על מנת שיגיע עם כלי עבודה המתאימים וכמובן לבדוק האם המוביל מספק את השירות הנ"ל.

 

בעבר, על מנת לקבל את הצעת המחיר להובלת פריט בודד הטובה ביותר היה כדאי לבדוק עם מובילים מקומיים מעפולה, או לבדוק עם חברות הובלה שיש להם נסיעה באזור. כיום עם השיפור העצום בענף ובטכנולוגיה, אין צורך שתתקשרו לעשרות חברות כאשר אפשר לעשות זאת בפעולה אחת פשוטה בנייד או במחשב ולקבל את כל התוצאות מבלי להרים טלפון אחד.

הובלת דירה בעפולה

הובלת דירה ממוצעת, יותר מורכבת מהובלת פריטים בודדים ולכן כדאי מאוד שתעברו על הטיפים לצורך מעבר קל ובטוח:

 

בדקו הצעות מחיר מכמה חברות הובלה, ציינו את המרחק, קומות ואת התכולה אותה תרצו להעביר, כדי לא לפספס פריטים עברו חדר חדר וציינו את כל התכולה שעוברת ליעדה החדש, אם יש מוצרים אשר דורשים נגרות ציינו זאת בפניי המוביל ובקשו הצעה נפרדת להובלה ולנגרות, חשוב שתדעו: בהובלת דירה בעפולה מחירי שירותי נגרות יותר זולים מאשר בהעברת מוצר בודד.

 

יש צורך לבדוק שאכן הרהיטים ומוצריי החשמל עוברים במפתח הדלת של המעלית -אם יש מוצר שלא עובר, ציינו זאת מראש בפניי המוביל, ובכך תמנעו מתוספות מחיר ואי נעימות ביום ההובלה.

 

לאחר הצעה ראשונית של כ-3 חברות רצוי לתאם עם המובילים אשר לפי אופן השיחה התאימו לצפיות ,חברת ההובלות תשלח נציג אשר ייראה את הנגישות לבניין את כל התכולה ולפי כך ייתן את הצעת המחיר המדויקת, ויותר חשוב -יידע איזה גודל רכב דרוש כמה עובדים ואיך להיערך ליום ההובלה הנ"ל.

 

תיאום זמנים במעבר דירה הוא דבר חשוב ולכן רצוי לקבוע עם החברה להובלת דירה בעפולה לשעות הבוקר ולא לצהריים או לכיוון הערב-אמנם המחיר הוא יותר זול בכ-15%- אך חברות ההובלה אינן יכולות להיות מדויקות ותלויות בתנאי השטח אצל הלקוח שלפניכם, המוביל יכול להיות מאוד דייקן, אך בהגיעו לפריקה אצל הלקוח שלפניכם יכולות להיווצר המון תקלות שלא באשמת המוביל אך הדבר יגרום לכך שהמוביל לא יגיע בזמן ואולי אפילו לא יגיע בכלל...

הובלות עם אריזה בעפולה

מעבר דירה מורכב מהמון נושאים ולא רק מהעברת חפצים מבית לבית ...כגון, העברת חשבונות, תקשורת, גז ,אינטרנט, ארנונה, מים ועוד, הזמנת ריהוט חדש, העברת חוזים ולרוב גם תיאום עם בעלי מקצוע נוספים.

 

בעידן של שנות ה-2000 חלק גדול של עוברי דירות נעזרים ב"שירותי אריזה" המסופקים על ידי חברות המציינות במיוחד כי הן מספקות שירותי הובלה עם אריזה בעפולה. הן מגיעות ביום המעבר או יום לפני המעבר , ואורזות כל חדר בנפרד, מסמנות את הציוד הנארז ע"י סימון על גביי הארגזים, ובהגיעם ליעד החדש, המובילים מסדרים את הארגזים בחדרים המתאימים לפי הסימון שעל גביי הארגזים.

 

השירות הנ"ל מומלץ מכמה וכמה סיבות: ברגע שחברת ההובלה אורזת את התכולה היא גם אחראית על נזקים שעלולים להיות ולא יכולה לטעון שהציוד לא נארז בצורה נכונה אשר כתוצאה מכך נוצרו נזקים. כמו כן, אריזת תכולה מביאה לחיסכון בזמן ומייתרת את החיפוש אחר מוצרי אריזה קרטונים, נייר אריזה, דבקים, ניילון בועות וכו"...שחברת ההובלות מספקת.

 

מה גם ... בהזמנת שירותי אריזה אין צורך לחיות בארגזים מספר ימים לפניי מועד ההובלה... הבגדים וכל הציוד נישאר במקומו עד הגעתם של האורזים, וכל יושבי הבית אינם מרגישים במעבר עד רגע הגעתם של המובילים.

 

רצוי לסכם עם חברת ההובלה כאשר מתאמים שירותי אריזה "מחיר פיקס" לאריזת כל הבית ולא לפי מחיר לארגז- ברגע שמחיר האריזה נקבע לפי מחיר לארגז, חברת ההובלה תמיד תנסה לנפח את האריזה בכדי להגדיל את מספר הארגזים ולדרוש את כספם לפי כמות הארגזים, לכן תמיד מומלץ לסכם על מחיר כללי לכל האריזה לפי הערכה של המוביל. רצוי ואפילו חובה, לחתום על הסכם עבודה מסודר בו מתחייב המוביל להגיע בזמן הנקוב, לספק את כל הדרוש לצורך מעבר דירה נעים קל ומהיר.

שירותי הובלות עם מנוף בעפולה

חשוב לבדוק לפני תאום עם המוביל האם המוצר אכן עובר בפתח הדלת או יכול לעבור בחדר המדרגות, ניתן לחסוך את נושא הנגרות ולהכניס את המוצר בשלמותו ובכך לחסוך זמן התעסקות וכמובן כסף.
לפני שתיאמתם עם מנופאים, חשוב מאוד לוודא שאכן יש גישה שמתאימה לשירותי מנוף. המנופאי חייב לעמוד במקביל לפתח החלון בבית ויש לוודא שאין גורם שמפריע או מגביל את היכולת שלו לביצוע השירות, לדוגמא: כבליי חשמל, סורג גבוה, מרחק מעל 15 מטר מהבניין -אלו מגבלות אשר אם קיימות, לא יאפשרו להיעזר בשירותי מנוף.

 

שירותי הובלות עם מנוף אומנם תורם לכם בקיצור זמן ההובלה ומונע פגיעה בריהוט, אך למען ההגינות הוא מסייע אף יותר לצוות המובילים, גם בצמצום מסת העבודה וגם בקיצור הזמן שלהם. היתרון בכך שהם יוכלו לשים לב יותר לפרטים אחרים ולהקדיש זמן וסבלנות גם אליכם וגם לתכולה שלכם.

 

הובלה עם מנוף בעפולה

השוואת מחירי הובלות בעפולה

למה לא להשתמש בשירות השוואת מחירים חינם וללא התחייבות אם אפשר?

 

מהו בעצם השירות הכל כך מדובר? האם הוא פועל בזמן אמת בהתאם להובלה שלי?
היכולת להשוות מחיר הובלה בעפולה היא מתנה של ממש שניתנה לנו ע"י הקידמה הטכנולוגית.
סוף סוף אפשר להשוות הובלה בדיוק כמו להשוות חופשה. אם אפשר לחסוך מבלי לזוז אז למה לא?
אם אפשר להשוות גם את ההמלצות והדירוגים בוודאי שזה כדאי ואף הכרחי.
מערכת ההשוואה לא פועלת כמחירון או שמחשבון, היא פועלת בזמן אמת "און ליין".
היתרון העצום מאפשר למצוא את המחיר הזול ביותר להובלת דירה בעפולה ללא כל ספק!

עדיין מחפשים שירותי הובלות? פתחו מכרז עכשיו!