הובלות בחולון

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

כאשר חיפשתי חברת הובלות בחולון, נתקלתי באתרים שמפרסמים מבצע הובלה ב- 150 ₪. אין מילים בפי לתאר זאת מלבד לכתוב זאת במפורש; הובלה בחולון במחיר כזה, הוא פשוט ניסיון הונאה. עשו חשבון בעצמכם, כמה עולה שכר מוביל בחולון ליום, כמה עולה דלק, כמה עולה מע"מ ומס הכנסה ותגיעו למסקנה לבד שזוהי הונאה שיווקית.

מציאת חברת הובלות בחולון עושים בדרך נבונה באמצעות מערכת להשוואת מחירים ובדיקת חוות דעת והמלצות מקוריות על חברות הובלה בחולון. מחיר הובלת דירה בחולון באמצעות מערכת GetMoving היא המשתלמת ביותר שתוכלו למצוא מבין כל אתרי האינטרנט הפזורים ברחבי הרשת. באמצעות מערכת להשוואת מחירי מעבר דירה ומשרד בחולון תקבלו מספר עצום של הצעות מחיר בזמן אמת ללא עלות וללא התחייבות, חינם לגמרי.

מובילים בחולון - גט מובינג

הובלות בחולון המלצות - כיצד למצוא הובלה זולה בחולון?

הדרך הפשוטה ביותר למצוא הובלות בחולון המלצות במחיר הנמוך והמשתלם ביותר, בלי טריקים, בלי אותיות קטנות, בלי התחייבות היא באמצעות פתיחת מכרז בחינם. מכרז זה בעצם מערכת, בה אתם מזינים את פרטי ההובלה לפי התכולה שיש לכם להעביר, לפי הכתובות שלכם, בהתאם לקומת הדירה, מספר הארגזים ויתר הפרטים החשובים לתמחור ההובלה. המערכת תגיש לכם הצעות מחיר ממספר רב של חברות הובלה בחולון והסביבה ותסייע לכם לבחור מבין כל ההצעות, את ההצעה המשתלמת ביותר. כיצד יודעים מה המחיר הכי משתלם? האם זה בהכרח המחיר הכי זול? איך יודעים במי לבחור?

הדרך הנבונה לבחירה, לאחר קבלת ההצעות ממספר חברות הובלה, היא לקרוא חוות דעת והובלות בחולון המלצות, אך לא רק! חשוב לדעת: כל המובילים שהגישו לכם הצעות מחיר, הם מובילים מפוקחים, אמינים ואחראיים. אנחנו לא מחזיקים חברות לא אמינות, לא מחזיקים חברות שמספקות שירות ירוד ועוקבים אחר כל הובלה והובלה, אחר כל לקוח.

מחיר הובלת פריט בודד בחולון

העלות הזולה ביותר אותה תשלמו עבור הובלת פריט בודד בחולון תהיה החל מ-200 ₪. שימו לב, אין מדובר בהובלת דירה בחולון, אלא בהובלת פריט בודד בלבד. כך למשל, תוכלו להוביל מכונת כביסה בחולון או מחלון לבת ים במחיר הזה ולעתים אף יותר. מחיר הובלת מכונת כביסה בחולון יעלה לכם בין 150 ₪ ועד 300 ₪, מחיר הובלת מקרר בחולון יעלה בין 200 ₪ ועד 400 ₪. המחירים להובלת פריטים בודדים תלויים מאיזה קומה אתם מעבירים ולאיזה קומה והאם יש או אין מעלית בבניין. כמו כן, תלוי מאיזו עיר לאיזו עיר ובאיזה חודש בשנה.

מחיר הובלת דירה בחולון

אנחנו לא אוהבים לקשקש לכם מחירים ללא כיסוי. לנו יש דרך נכונה, מדוייקת ואמיתית להגיד לכם בדיוק כמה תעלה הובלה בחולון או הובלה מחולון. לא היתה לנו כל בעיה לרשום לכם מחירון ובו יהיה טווח מחירים כגון זה: מחיר הובלת דירת 3 חדרים בחולון תעלה בין 2,000-3500 ₪. מחיר שירותי הובלות בחולון של דירת 5 חדרים תעלה בין 3,000-5000 ₪. למחירון מסוג זה אין כל משמעות ואין בו יותר מניסיון עלוב לקנות את הלקוח שיתקשר לקבל את השירות ואז יופתע לנוכח השינויים שחלו במחיר עקב תוספת פרטים שלא ציינתם. אצלנו לא יהיו תוספות מחיר אם לא הוספתם תכולה. המחיר שקיבלתם בהצעת המחיר בהתאם להזמנה יהיה גם המחיר האחרון שתשלמו עבור ההובלה. אין אצלנו מחשבונים ולא מחירונים.

מחירי הובלות בחולון זהים למחירים בכל אזור המכרז ולכן תוכלו לבחור באחת משני אפשרויות; האחת, לצפות מחירון הובלות שנתי ממוצע. השנייה, לפתוח מכרז השוואת מחירים חינם. אנו כמובן ממליצים על האפשרות השנייה כך שתוכלו לא רק לקבל הצעת מחיר אלא גם לבחור מוביל ולבצע הזמנה בלחיצת כפתור אחת ולקבל אישור הזמנה מפורט למייל שלכם.

מובילים מומלצים בחולון

הדרך הבדוקה והבטוחה לבחירת מובילים מומלצים בחולון היא באמצעות צפייה בכרטיס מוביל. בכרטיס, תוכלו לראות חוות דעת והמלצות לחיוב ולשלילה שנכתבו על ידי עוברי דירה בחולון והמכרז. ליד כל חוות דעת יש ציון דירוג ממוצע של כל המובילים בחולון והסביבה שניתנו על ידי אלפי גולשים. תוכלו להתרשם ולבחור חברת הובלות בחולון וממנה, לכל מקום אחר ברחבי ישראל. אתר GetMoving מעמיד לרשותכם תקנון מובנה ובו התחייבויות של חברות ההובלה לפצותכם כספית במקרה של איחור או אי הגעה ועוד תנאים המכונים "כללי השירות הבטוח".

חברות הובלה עם אריזה בחולון

מציאת מובילים בחולון עם שירותי אריזה במחיר זול תוכלו למצוא תחת לשונית חברות הובלה באתר. בכדי לקבל מחיר הובלה בחולון כל שעליכם לעשות הוא לפתוח מכרז השוואה ללא עלות ובדף התוצאות תקבלו הצעות מחיר להובלה עם אריזה או רק ללא אריזה לבחירתכם. במידה והצעת המחיר שקיבלתם מתאימה לכם, כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ בחר על הצעת המוביל אישור הזמנה יישלח אליכם למייל.

לאחר שהזמנתם הובלה בחולון עם שירות אריזה, אין צורך לרכוש חומרי אריזה. צוות מובילים יגיעו ביום המעבר עם קרטונים לאריזת הדירה ויתר חומרי האריזה הנדרשים, יעטפו ויארזו את כל תכולת ביתכם לארגזים. מחיר הובלה עם אריזה מייקר מעט את העלות הכוללת, אך הופך לכם את מעבר הדירה לחוויה של ממש! אינכם צריכים לעשות דבר, פשוט לשבת וליהנות משירות נפלא מקצועי וייחודי ללקוחות GetMoving. עלות אריזת דירה יכול לנוע בין 20 ₪ לקרטון ארוז ועד ל- 30 ₪. המחיר משתנה בין מובילי הדירות בחולון, כמו גם כמות הקרטונים שברשותכם, אשר משפיעה באופן ישיר על מחיר יחידת קרטון ארוז. המחיר לאריזת קרטון יהיה זול יותר ככל שכמות הארגזים שלכם תהיה גדולה יותר.

הובלות דירה בחולון - משווים בזמן אמת

הייחודיות של אתר גטמובינג הוא העכשוויות והאוטנטיות שבה פועל האתר. המערכת עובדת בזמן אמת ושולחת לחברת הובלות דירה בחולון, הובלות בתל אביב, הובלות בצפון או בכל מקום שתצטרו בארץ, את בקשתכם להצעת מחיר והתוצאות מגיעות תוך דקות בודדות. כיום זה כל כך קל ופשוט לדעת עם מי אתם עוברים, בלי להסתכן ובמחיר משתלם. אתם נהנים משירות איכותי בכל והובלות דירה בחולון ולאספקת חומרי אריזה ומוצרים שונים לבית.

מובילים בחולון לפני כולם

הייחודיות של גט-מובינג לא באה לידי ביטוי רק במחיר זול והמלצות רבות, אלא בזמינות השירות. כך שתוכלו למצוא מובילים בחולון בהתראה קצרה, כמו מהיום למחר ואף מהיום להיום תוך שעה. היתרון שלנו כמערכת מפקחת וייחודית מאפשרת לכם ליהנות מזמינות של הטובים והמקצועיים ביותר. כך שאם מוביל שלנו נמצא באזורכם ופניתם אלינו, אנחנו נדע לאתר אותו בקרבת ביתכם ונגיש לכם את ההצעה הזולה והטובה ביותר שרשת האינטרנט יכולה להעניק לכם. כך תוכלו למצוא הובלה מחולון לבת ים, מחולון לרמת גן, מחולון לחיפה ולכל מקום אחר על פני מפת ארץ ישראל.

הובלות בחולון - כמה שיקולי זמן

בחיפוש חברה עבור הובלות בחולון או הובלות בירושלים, המלצות, עלויות ושיקולים נוספים ישפיעו על ההחלטה הסופית. אם המובילים שבהם אתם מעוניינים לא פנויים בזמן שמתאים לכם - האם תרצו לחכות מעט שהם יתפנו? ייתכן שכן, ייתכן שלא. בכל מקרה, שיקולי זמן שונים, לרוב משחקים גם הם תפקיד חשוב בנושא העברות. זאת, מאחר שהעברת דירות ומשרדים לא מתבצעת בחלל ריק. היא בדרך כלל חלק מתכנונים אחרים, כגון מעבר עיר, שינוי מקום עבודה, התחלת לימודים וכדומה. זאת ממבט על, של תכנון ההובלה בכלל. במבט יותר מקרוב, ישנם שיקולים כגון כמה זמן תיקח האריזה, ההעברה עצמה וכמובן סידור כל הדברים מחדש ביעד. הובלה בחולון מחייבת את המובילים לתמרן, בתוך כבישים של עיר מרכזית וצפופה. כך גם גוש דן בכלל וכמובן, העברות אל חולון וממנה, עשויות לדרוש מעבר בדרכים צפופות למדי. כאשר המובילים כבר אצלכם, חשוב שלא תהיינה יותר מדי הפתעות אשר משנות את התמונה ואת לוחות הזמנים. כך שאם כבר קבעתם עם מובילים על מועד ובהמשך יש לכם עוד משהו להעביר, אולי זה נראה לכם לא גדול מדי ולכן שולי, אבל מוטב לעדכן אותם מראש. עבור עסקים, הדיוק בזמנים חשוב במיוחד, בכדי לצמצם ככל הניתן הפרעה לפעילות השוטפת. הובלות הן "פרויקט" לא קטן, אשר מורכב מפרטים רבים. ככלל, ככל שתהיו יותר מסודרים לגבי ההעברה, כך תוכלו לחסוך זמן למובילים ולעצמכם. למשל, ברישום מסודר של הפריטים העיקריים להובלה ומה ארזתם באילו קופסאות.

הובלת פריטים מיוחדים

חלק ניכר מהחפצים שיש להעביר ממקום למקום, הם חפצים שגרתיים למדי. זה יכול להיות ריהוט כגון כיסאות, שולחנות וארונות. אלה עשויים להיות גם מכשירי חשמל כגון מקררים, מכונות כביסה או מכשירי מיקרוגל. לצד פריטים כאלה, יש מדי פעם צורך להעביר גם דברים יוצאי דופן, אשר מציבים אתגר מיוחד כזה או אחר למובילים. בחולון ישנם רבי קומות רבים והדבר מוסיף מורכבות להעברת פריטים כאלה. קל יותר להעביר אותם כאשר מדובר בבית פרטי עם קומה אחת, שבו אין צורך לעבור דרך חדר מדרגות צר או להסתבך עם מגבלות אחרות של גישה או מקום. פריטים מיוחדים עשויים להיות מאתגרים, בין השאר מהסיבות הבאות:

  • גודל - יש פריטים שהם גדולים מהרגיל.
  • משקל - חלקם גם כבדים מאוד. השילוב של גודל ומשקל, עלול לסבך את הדברים ולא לאפשר העברה ידנית. במחשבה על הובלות בחולון מחירים הם כמובן נקודה חשובה. לכן כדאי לקחת בחשבון שמצב כזה עשוי לדרוש יותר מובילים ולכן לייקר את העבודה או לחלופין לסמן מראש שיש צורך בהובלת מנוף..
  • עלות - לעתים, גם מדובר על פריטים יקרים, אשר פגיעה בהם עלולה לדרוש תיקון יקר. אגב, כאשר מדובר על העברת פסנתר, אפילו עצם העברתו ממקום למקום תחייב כיוון שלו מחדש.
  • מבנה מיוחד - לחפצים המיוחדים יש לעתים מבנה מיוחד, שבהחלט לא נלקח בחשבון חברת ההובלות אם לא ידעתן אותן מראש על סוג הפריט החריג. אפשר להדגים זאת מנושא הפסנתרים. כלי נגינה מקצועיים כגון פסנתר חשמלי, מגיעים לעתים בתצורה שמיועדת לאריזה קלה ומהירה, כולל ידיות נשיאה. הם עשויים להיות קלים יותר מהרגיל להובלות, כולל מארז מקורי שבו ספוגי הגנה מטלטולים וכדומה. אם יש להם סטנד, הוא מיועד לקיפול מהיר. גם רמקולים לכלי נגינה חשמליים, מגיעים בצורת קופסאות נוחות להובלה. בשונה מאוד מכך, פסנתר כנף לא נועד להיות מובל ממקום למקום. ההיפך הוא הנכון. זהו כלי נגינה שנועד להיות במקום אחד, גם ככלי נגינה וגם בתור רהיט מיוחד. כאשר מעבירים אותו, הדבר הופך לאתגר לא קטן. לצורך העברת פסנתר כנף יש לנו מובילים ספציפיים שמתמחים בדיוק בסוג של העברה.

לעתים, הפתרון להעברת פריטים מיוחדים הוא להשתמש במנוף. הדבר עשוי לייקר מעט את העבודה. מצד שני, המנוף יוכל לסייע לא רק לגבי הפריט המיוחד שבו מדובר. אם כבר משתמשים בו, הוא יסייע להעברה בכלל. תודות לכך, הוא גם יזרז את כולה.

במקרים רבים הזמנת מנוף לא רק שלא מייקרת את ההובלה אלא אפילו מוזילים אותה, מכיוון שנדרשים פחות סבלים וכתוצאה מכך עלויות חברת ההובלה פוחתות ובאופן ישיר גם המחיר למזמין השירות.

לסיכום - הובלות בחולון בזול או הובלות בחיפה עלולות כמו שאומרים לעלות לכם ביוקר, במיוחד כאשר זה נוגע להובלת פריטים מיוחדים ורגישים. לכן כדאי תמיד לעבוד עם מומחים בעלי ניסיון, אשר גם יש ברשותם ציוד מתאים. ספציפית לגבי העברת פריטים מיוחדים, כדאי לשאול האם הם כבר התנסו בהעברת סוג הפריט המיוחד הספציפי, שאותו אתם מבקשים להעביר. היות ואתם מזמינים בגטמובינג, אין כל צורך לשאול על וותק וניסיון מכיוון שבגטמובינג נמצאים הטובים שבענף. תוכלו לעיין באלפי חוות דעת והמלצות על מובילים בגטמובינג שניתנו על יד עוברי דירה בעבר ואף להיות סמוכים ובטוחים שכל מוביל שתבחרו חתום על הסכמים וכללים המחייבים לשירות מצוין.

 

אלה כמה דוגמאות, לפריטים יוצאי דופן שעשויים לדרוש הובלות בחולון:

פריט הערות
אקווריום מומלץ לרוקן לפני ההובלה. בין אם מעבירים במסגרת הובלות בחולון או בכבישים שבהם התנועה יותר חלקה.
פסנתר דורש מובילים מומחים מהרגיל, במיוחד אם זה פסנתר כנף
ג׳קוזי דבר לא זול, שאם השקעתם ברכישתו והתקנתו, ייתכן שתרצו לקחת איתכם לדירה הבאה.

 

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות

שאלות תשובות - הובלות בחולון

מה משמעות וחשיבות הביטוח ואיזה ביטוח דרוש?

העברת תכולת מבנה, פירושה שפריטים יקרים שלכם שהיו מוגנים בתוך המבנה, נעים כעת בדרכים וחשופים לסיכונים שונים. מובן שבמצב כזה, ביטוח "רכוש במעבר" ("סחורה בהעברה") הוא דבר חשוב ומומלץ. זאת, במיוחד לגבי הובלות לעסקים ובמצבים של העברת פריטים מיוחדים, כגון ריהוט עתיק ויקר. מבחינת הדרכים, הובלות בחולון שהיא סביבה עירונית, מציגות יותר סיכונים. גם אם הסיכון מתבטא סך הכל בצורך בעצירה פתאומית, הדבר עשוי להציב בסכנה את הציוד שמובילים. מבחינת העברת החפצים אל הרכב וממנו, סביבות של בתים רבי קומות הן מאתגרות יותר מסביבות כפריות ובתים פרטיים. לכן, גם כאן ישנו סיכון מוגבר במידה מסוימת לשלמות הפריטים שמועברים.  

מה עשוי להפריע לגישת המובילים למקום?

בחולון יש בתים פרטיים - באזורים כגון שיכון ותיקים, אך כידוע גם בתים רבי קומות וגם אזורי עסקים ובילוי ועוד. כל סביבה כזו, מציבה אתגרים מיוחדים בתנועה ובגישה למקום, בחדרי המדרגות, המעליות וכדומה. הבתים במיוחד, מתוכננים בעיקר לתנועת אנשים רגילה ולא להעברת חפצים גדולים. דלתות כניסה למשל, הן בגודל סטנדרטי מסוים ולא בנויות באופן אשר מאפשר הרחבה. חדרי מדרגות עשויים להיות צרים למדי, שבילי כניסה לבתים גם כן לעתים לא מרווחים במיוחד, החנייה במקום עשויה לעתים להיות מאתגרת ואפילו מעבר בכבישים מסוימים (למשל בגלל עבודות בכביש). הובלות בחולון חייבות לקחת כל זאת בחשבון.

מה ההבדל בין עסקים לאנשים פרטיים מבחינת הובלות?

לכאורה, אין הבדל גדול בין הובלות בחולון עבור אנשים פרטיים והובלות עבור עסקים. בתור עיר מרכזית בגוש דן, חולון כוללת גם עסקים רבים כמובן. אך שירותי הובלה בחולון יהיו בפועל שונים בלא מעט היבטים, כאשר מדובר על עסקים. במה זה מתבטא? חפצים סטנדרטיים כגון כיסאות ושולחנות, עשויים להיות בעסק בהיקף גדול יותר מאשר בבית פרטי. הדבר תלוי בין השאר בסוג העסק שבו מדובר. למשל ארונות עבור קלסרים במשרד עורכי דין. כמו כן, יהיו לא מעט פריטים רגישים מבחינה עסקית, שאותם העסק עשוי להעדיף להעביר באמצעות עובדיו ורכביו. למשל קלסרים מסוימים ומדיות אחסון, אשר כוללים מידע חסוי.  הבדל נוסף הוא בבנייני משרדים שם נדרש צוות ההובלה לפעול על פי כללי חברת הניהול. כך למשל, יונחה הצוות לחנות את המשאית במקום מיועד, להשתמש אך ורק במעלית אשר הוקצתה לכך מראש וכמובן להשאיר את סביבת הבניין נקייה מכל פסולת.