שירותי הובלה

 1. GetMoving
 2. /
 3. בלוג

ברור וידוע לכל מי שמחפש שירותי חברת הובלה, מה הוא מצפה לקבל: מחיר, שירות, אמינות, עמידה בזמנים, יחס אדיב, תחושת ביטחון ושקט נפשי.
אז למה בעצם, זה לא קורה? החלטתם לעבור דירה, אולי משרד, סגרתם את כל הפינות וכל שנותר הוא למצוא מובילים מתאימים וזולים. ליתר דיוק, כל שנותר הוא למצוא שירותי הובלה מקצועיים, איכותיים, זולים ושלא יהיו לנו בעיות במהלך ההעברה.

ניגשתם לאינטרנט, התחלתם בחיפושים, בידיעה שעומדת לפניכם משימה לא פשוטה כלל. אחרי הכל, מציאת כל הפרמטרים יחד זה כמו למצוא את הבן זוג המשולם. אז בואו נחשוף מה באמת חשוב במעבר דירה, מה סדר חשיבות הדברים וכיצד נמנע מטעויות, ובמיוחד כיצד להתאים  את הציפיות מחברת שירותי הובלה לתוצאות.

שירותי הובלות - גט מובינג

הובלת דירה בכל חלקי הארץ-חפשו ממוקד

ראשית עליכם להגדיר חיפוש ממוקד. לדוגמא, אם את גרים ברמת גן, עליכם לחפש מובילים ברמת גן או הובלות ברמת גן. אל תבזבזו זמן מיותר בחיפוש וקריאת המלצות וחוות דעת על חברות המספקות שירותי הובלה שאינן מספקות שירותים אלה באזור שלכם. צירוף המילים יכול להשתנות ולהכיל את הצירוף הובלות בהוד השרון או הובלות בנתניה או אפילו הובלת דירה במכרז ובכל מקום שבו אתם גרים. אפשרות קלה יותר, היא לחפש חברת הובלה באתר השוואת מחירי הובלה בזמן אמת GetMoving המספקת שירותי הובלות דירה בכל רחבי הארץ.

הובלה עם מנוף או מובילים עם מנוף

אם ידוע לכם שמעבר דירתכם מצריך שירותי מנוף, חפשו זאת בצורה ממוקדת. פשוט רשמו הובלה עם מנוף בתל אביב או הובלה עם מנוף בחיפה. כך תיחשפו לתוצאות חיפוש מדויקות אשר יביאו אתכם אל היעד המבוקש. רוב החברות המספקות שירותי הובלה מספקות גם שירותי מנוף, אך אינן מחזיקות מנוף כחלק אינטגרלי מהחברה, אלא משתמשות בשירותי מנוף חיצוניים המושכרים לפי שעת עבודה. על מנת לסבר את האוזן, עלות שעת מנוף הינה 300 ₪ עד לדירה בקומה 5. ככל שעולים בקומות, יש צורך במנוף גדול יותר ולכן גם המחיר לשעת השכרה עולה בהתאם.

מדוע בעצם עליכם להזמין הובלה דירה עם מנוף?

למי באמת אכפת איך יעבירו לנו את תכולת הדירה? למה שנוסיף 300 ₪ לשעת מנוף אם המובילים יכולים להוריד את התכולה ברגל או במעלית?  התשובה לכך תלויה בשני דברים שיש לקחת בחשבון:

 1. תכולת הדירה לא נכנסת למעלית ואף לא יכולה לעבור בפתח המדרגות- במקרה כזה, אין מנוס, אלא להודיע למוביל שיש צורך במנוף.
 2. תכולת הדירה יקרת ערך ואין ברצונכם לקחת סיכון שמא ישרטו במהלך הכנסתם למעלית או לחדר המדרגות. הורדת תכולת הבית במנוף תמנע את הסיכון.
 3. אתם ממהרים ואינכם רוצים להתחיל את פריקת התכולה באמצע היום- הזמנת שירותי הובלה עם מנוף תחסוך גם לכם וגם למובילים הרבה זמן. ריקון הדירה הישנה, יכול להגיע לחסכון של כ-50% מהזמן הנדרש ותאפשר לכם להתחיל לסדר את הבית החדש מוקדם מהרגיל.

שירותי הובלה עם אריזה

90% מחברות ההובלות מספקות שירותי הובלה עם אריזה לדירות ומשרדים בתוספת תשלום כמובן. אריזת דירה היא שירות הניתן על ידי צוות מובילים אשר אורזים את תכולת ביתכם בקרטונים שעל גביהם רושמים לאיזה חדר הם שייכים. אריזת התכולה כוללת עיטוף כלי מטבח, בגדים, סדינים מגבות ואת כל תכולת הבית שנכנסת לקרטונים למעבר דירה בלי יוצא מן הכלל. חשוב מאד לזכור! כסף, תכשיטים ודברים יקרי ערך מעבירים עצמאית, למרות שהזמנתם הובלה עם אריזה. קחו פרטי ערך אלו בעצמכם. גם אם חברת ההובלה אמינה ביותר, אין טעם להסתכן ולהיכנס להרפתקאות.

מחיר הובלה עם אריזה מייקר את השירות בכ-15-25 ₪ לכל קרטון ארוז. מחיר זה משתנה מחברה אחת לאחרת ותלוי כמות. על פי מיטב ניסיוננו, גם חברות הובלה במרכז, גם חברות הובלה בצפון וגם חברות מאזורים שונים מספקות שירותי הובלה עם אריזה. אין זה שירות הניתן באזורים מסוימים, רך בהחלט ישנן חברות של מספקות את השירות, למרות שהן מיעוט זעיר.

שירותי הובלה עם פירוק והרכבת ארונות

רוב חברות ההובלות הרציניות מחזיקות כחלק בלתי נפרד מהצוות, מוביל שהוא גם נגר לצורך ביצוע פירוקים והרכבות של רהיטים. פירוק והרכבת רהיטים מתומחרים כחלק אינטגרלי מההובלה, אך כמובן מייקרים אותה, מכיוון שהם גוזלים זמן רב ודורשים התמחות. טיפ נוסף ולא פחות חשוב הוא לדעת כי, לא כל רהיט מתאים לפירוק והרכבה. ישנם רהיטים עשויים mdf או סיבית ולא בהכרח יהיו יציבים ואיכותיים לאחר פירוקם ולא תמיד זו תהיה זאת אשמת המוביל שהארון לא כפי שהיה, אלא תלויה באיכות החומרים של המוצרים שלכם.

מחירון פירוק והרכבת ארונות

אתם בוודאי רוצים לדעת כמה יעלה פירוק והרכבת ארונות. אז ככה, מחיר פירוק והרכבה של דלת בארון נעה בין 50-70 ₪. כך שפירוק והרכבת ארון 4 דלתות יעלה בין 200-280 ₪.  שימו לב! בבואכם לבחור חברת שירותי הובלה, וודאו וקראו כי הם מתמקצעים בפירוק והרכבת ארונות או כל רהיט אחר אשר ברצונכם להעביר. וודאו כי הם באמת מסוגלים להחזיר את הרהיטים שלכם למצב שלפני הפירוק. חשוב כפי שאמרנו לשאול צהבעוד מועד אם הם מתאימים להרכבה חוזרת. אם ברצונכם לצפות במחירון פירוק והרכבה של רהיטים, תוכלו להיכנס למחירון באתר, אשר יישקף לכם מחירים ממוצעים שאספנו מאלפי העברות שביצענו. כמובן שבכל חברת הובלות במרכז, בצפון ובדרום, תמצאו מחיר מעט שונה, אך לרוב מחירון זהיישקף את הממוצע המקובל, כפי שכבר אמרנו.

 היצע הובלות במרכז מול היצע הובלות בירושלים ובשאר הארץ

עיקר ההובלות בישראל מתרחשות דווקא במרכז הארץ. תוכלו למצוא ריכוז גבוה של הובלות במרכז ובערים מובילות כמו בתל אביב, רמת גן, גבעתיים, רעננה, אזור השרון, פתח תקוה וכו'. הסיבה לכך נעוצה בגודל המרכז והנהירה המתמדת של תושבים מכל חלקי הארץ אליה וממנה. ערים נוספות בהם תוכלו למצוא ריכוז גבוה של הובלות היא כמובן בעיר ירושלים הבירה. שפע רב של מובילים בירושלים והסביבה שאינו מבייש כלל את ההיצע של חברות המספקות שירותי הובלה במרכז.

היצע גדול של מובילים מביא לתחרות מחירים, אך לא סתם תחרות. אלא, לתחרות באיכות השירות ואתם הנהנים העיקריים מכך. זכרו לנצל מעמד זה בערים גדולות אלה ואל תתעצלו לקבל לפחות 5 הצעות מחיר להובלה לפני שאתם סוגרים מוביל. חשוב לזכור: מחיר הובלת דירה הוא הפרמטר חשוב מאד, אך בוודאי כדאי וצריך לשקלל פרמטרים לא פחות חשובים נוספים:

 • איכות ומקצועיות.
 • עמידה והתחייבות לזמני הגעה.
 • בחירת חברה רשומה כחוק.
 • ביטוח תכולה.
 • גוף מפקח ומלווה.
 • מחיר קבוע מראש כתוב בהסכם.

חברת שירותי הובלה מומלצת

מניסיוננו, הפרמטרים החשובים ביותר שיש לבדוק בחיפוש חברת שירותי הובלה מומלצת הם אמינות ואיכות השירות. על מנת להשיג אותם, היה בעבר צורך להסתמך על אינטואיציה, כי לא היה מקור מידע אמין שניתן להשען עליו כאוטוריטה. היה עליכם להשקיע שעות של נבירה באינטרנט במטרה לדוג את זו שנראית לכם המתאימה ביותר מבין כולם. כולן מפרסמות כי הן מספקות שירותי הובלה מקצועיים ובכל האתרים הכל נראה בדיוק אותו דבר. הייתם חייבים לקרוא עשרות ומאות חוות דעת על מובילים מומלצים ודירוגים של לקוחות עבר ולסמוך על מי שכתב אותם.

סינון תוצאות של חברות המספקות שירותי הובלה היה משימה כמעט בלתי אפשרית. אך עכשיו יש לנו את הפתרון המושלם למעבר מוצלח. הדרך הקצרה ביותר לבחירת חברות הובלה מומלצות היא באמצעות השוואת מחירי הובלה GetMoving בפריסה ארצית רחבה. כאן תוכלו גם לערוך השוואת מחירים וגם לקרוא חוות דעת ודירוגים וגם להיות בטוחים שכולן מקוריות ואותנטיות.

השוואת מחירי הובלה

GetMoving הוא האתר היחיד בישראל להשוואת מחירי הובלה. השוואת מחירי הובלות נעשית באמצעות מערכת מכרזים חינמית לגמרי. המערכת פותחה עבור המשתמשים, במטרה לאפשר קבלת מספר הצעות מחיר להובלה בתהליך אחד פשוט במקום לדלג בין מאות אתרים. מכרז השוואת מחירי הובלות שולח את פרטי התכולה שלכם והכתובות שהזנתם לחברות הובלה מומלצות ומפוקחות שעברו סינון קפדני ונמצאות תחת בקרת איכות מתמדת. פרטיכם האישיים כגון שמכם ומספר הטלפון שלכם לא יחשפו וישמרו במערכת בביטחון מלא.

לאחר שחברות שירותי הובלה שונות קיבלו את פרטי התכולה, העיר והקומות, הן מציעות לכם מחיר תמורתו הם מוכנים לבצע את ההובלה. תוצאות אלה של מחירים, יופיעו לכם על מסך המחשב או הנייד. זה הרגע בו תוכלו לצפות בדירוג מובילים, חוות דעת שנכתבו ע"י לקוחות עבר אמיתיים ואף לאמת זאת עם שירות הלקוחות של החברה. לאחר שקלול של מחיר, מקצועיות, עמידה בזמנים, אמינות ואיכות השירות והצוות, תוכלו לבצע בחירה מושכלת של חברת הובלות רצויה.

בהצלחה!

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות

פוסטים נוספים שיעניינו אתכם

כמה עולה הובלת דירה? - מחיר שירות העברת דירה

רוצים לדעת כמה עולה הובלת דירה? לא צריך לנחש! היכנסו לאתר, פתחו מכרז וקבלו מחיר העברת דירה מכמה מובילים! היכנסו >>

שירותי הובלה ואחסנה

מערכת GetMoving מציעה לכם פתרון מושלם למציאת שירותי הובלה ואחסנה במחירים זולים עכשיו ומיד. אין עוד צורך בסקרי שוק טלפוניים מתישים, אין צורך בחיפוש ארוך ומייגע באינטרנט, פשוט כנסו וקבלו את התוצאות הטובות ביותר והמחירים הזולים והמשתלמים ביותר בתחום אחסון תכולה