הובלות זולות בתל אביב

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

זוכרים את הימים שהייתם צריכים להתקשר למספר רב של חברות הובלה לקבלת הצעת מחיר להובלה? הימים האלה חלפו מהעולם והיום, פשוט משווים בין מובילים מומלצים בתל אביב. גט-מובינג זו הדרך הטובה למציאת מחיר שירותי הובלות בתל אביב בזול מבלי להרים את הטלפון.

הובלות זולות בתל אביב - גט מובינג

הובלה זולה בתל אביב מחיר

באמצעות מערכת מתקדמת תוכלו לקבל מחיר זול להובלה לפי תכולת הדירה שלכם. אין צורך בשימוש במחשבון הובלות בכדי להעריך את עלות ההובלה שלכם, אלא פשוט בדקו עכשיו כמה עולה הובלה בתל אביב מעשרות מובילים מומלצים באזורכם ובחרו את ההצעה המשתלמת והזולה ביותר.

 

הובלות דירות ומשרדים בתל אביב בזול

אין זה משנה אם אתם מחפשים מחיר הובלות קטנות בתל אביב בזול למשרד או דירה, הזנת תכולת הבית, תביא לקבלת הצעות מחיר רבות בזמן אמת המותאמות לפריטים שהזנתם במכרז ההשוואה. העברת דירות ומשרדים בתוך תל אביב עם חברות בעלות דירוג המשוקלל ע"י אלפי גולשים יסייעו לכם לבחור נכון את חברת שירותי ההובלות המקצועית ביותר בתל אביב והמרכז. עלות הובלת  משרד בתל אביב יכולה להגיע לאלפי שקלים וחבל לא להשוות לפני שמחליטים, אתם יכולים לחסוך הרבה מאד כסף באמצעות מערכת החיסכון הטובה במדינה.

 

שירותי השוואת הובלות זולות בתל אביב

הדבר הנפלא ביותר הוא שאתם יכולים לבצע השוואת מחיר בין הובלות בתל אביב בזול בחינם לגמרי. אינכם לדבר ואינכם נדרשים לשלם בשום שלב עבור ההשוואה הנפלאה הזו. הובלות זולות בתל אביב מגיעות לכדי 50% הנחה ויתרון עצום בטיב ואיכות השירות המתקבל.

ההשוואה מתבצעת לא רק לגבי הובלת דירות בתל אביב אלא גם בין הובלות קטנות בתל אביב כמו למשל, הובלת מקרר בתוך ת"א, הובלת מכונת כביסה או אפילו הובלת ספה בודדת בתל אביב. עם זאת, צורת ההשוואה להובלות קטנות בתל אביב היא באמצעות כך ש-3 מובילים מומלצים יחזרו אליכם מיד עם השארת הפרטים לצורך מתן הצעת מחיר, זאת בשונה מהשוואת מחירי הובלת דירות שבה משתתף חלק ניכר מהמובילים באזור המרכז כולו.

מעבר דירה בזול בתל אביב

הובלה זולה בתל אביב והמרכז

אם אתם מעוניינים בשירות הובלה עם מנוף, המערכת שלנו יודעת לעשות גם את זה. כל שעליכם לעשות הוא לסמן להיכן אתם רוצים את המנוף, לכתובת היעד או המוצא או לשניהם. מחיר שירות כזה להעברת דירה נע בין 300 ₪ ועד 350 ₪ לשעת עבודה מלאה או חלקית. הובלות זולות בתל אביב זו המומחיות של גט-מובינג – האתר היחיד להשוואת מחירים בזמן אמת.

אם אתם מחפשים שירות הובלת פסנתר, חשוב מאד שתבחרו במובילים מקצועיים המתמחים בסוג זה של הובלה. לא כדאי להתפשר על חברת שירותי הובלה אשר לא מנוסה מכיוון שמדובר בכלי נגינה יקר ועדין מאד, אשר כל פגיעה בו יכולה לעלות אלפי שקלים ועוגמת נפש רבה. בהובלה צריך לעטוף אותו היטב עם מיטב חומרי אריזה למעבר דירה למיגון על מנת שלא יישרט ולא יידפק בדרך החוצה מהבית שלכם. חשוב מאד לבדוק שלחברת ההובלה שבחרתם יש פוליסת ביטוח למקרה של נזק, כך שתהיו מכוסים מכל וכל.

הובלה זולה זה לא בדיחה

חשוב מאד להיזהר מהובלה זולה מידי וכן, יש דבר כזה פיתיון קלאסי של חברות הובלה. נתנו לכם הצעת מחיר זולה בתל אביב בשונה מיתר ההצעות – היזהרו ממלכודת. אנו מכירים את מלכודות התיירים בחו"ל, אבל לא מכירים את מה שבאמת קורה אצלנו בבית, בחצר האחורית שלנו.

מהי בעצם הובלה בזול בתל אביב ומתי צריך לחשוד?

התשובה היא פשוטה, קבלו מספר הצעות מחיר בטרם בחרתם במוביל מסוים. בידקו מהם פערי המחיר בין הצעה אחת לאחרת. אם קיבלתם הצעה הנמוכה בלמעלה מ-30%, דעו לכם שיש כאן בעיה. אין דבר כזה לקבל שירות בחצי מחיר בדיוק כפי שאין דבר כזה לקנות רכב שעלותו מחצית ממחיר המחירון. במקרה כזה קרוב לוודאי שהרכב יהיה עם פגיעה בשלדה או מנוע לא תקין. כך בדיוק הדבר בנושא הובלות דירה ומשרדים. מחצית המחיר היא רק פיתיון ליום המעבר בו אתם עלולים למצו עצמיכם לקוחות שבויים בעל כורחכם.

מחיר מחייב בהזמנת שירותי הובלה


כמובן שחברות ההובלה שהציעו לכם את המחיר הזול והנמוך ביותר, מחויבות לביצוע ההובלה במחיר שהוצע לכם בהתאם לכתוב באישור ההזמנה שקיבלתם. באופן חד משמעי אסור לחברת ההובלה להעלות לכם את המחיר הנקוב בהזמנה, כל עוד לא הוספתם או חרגתם על הכתוב בהזמנה. אם קרה והמוביל דורש תוספת מחיר שלא בצדק, אל תהססו להציג הפני חברת ההובלה את תקנון האתר וההתחייבויות עליהן חתם ולדרוש את עמידתו בהן.

חשוב לציין כי כל חברת הובלות בתל אביב הנמצאת במערכת גטמובינג חתומה על הסכמי הצטרפות המחייבים ברמת שירות גבוהה וסטנדרטיים גבוהים של אמינות ופיצויים מוסכמים במקרים של הפרה. על כך כמובן תוכלו לקרוא במצורף להזמנה שקיבלתם לדוא"ל שלכם, מיד לאחר בחירת חברת הובלה זול ומומלצת בת"א והסביבה.

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות