הובלות בקריות בזול

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

מחפשים חברת הובלה מומלצת?

במהלך החיים אנו עוברים דירה מספר רב של פעמים, לפחות רובנו, וכמו שאנחנו יודעים מעבר דירה יכול לכלול בתוכו הרבה מאוד תקלות. ובכל זאת על מנת להפוך את מעבר הדירה לפשוט יותר החלטתי לבדוק איפה אמצא הובלות בקריות בזול.

מחיר ההובלה חשוב לי

חברים רבים אומרים לי תמיד "עדיף לשלם יותר ושלא יהיו בעיות" אבל אני תוהה לעצמי מה אין אפשרות לשלם הובלה בזול ובכל זאת שלא יהיו בעיות? למה אני חייב ללכת תמיד על המחיר היקר כדי לדעת שהכל הולך חלק? ואם אשלם על הובלה בזול זה בהכרח שיהיו תקלות?

הובלות בקריות בזול עם גט מובינג

החלטתי לבדוק על חברת הובלה בקריות בזול

כיום בעידן האינטרנט הכל נגיש וקרוב אלינו מתמיד. כל מידע מונח מתחת לאף שלנו אבל הבעיה שלא כל המידע שיש בידינו הוא אמין ולא כל התגובות של האנשים הם אמיתיות אז איך אפשר לדעת מה נכון ומה לא נכון בכל ה"בלאגן" הזה?

החלטתי לעלות פרסום בפייסבוק שאני מחפש מוביל אמין בקריות במחיר זול, הפוסט הועלה במספר קבוצות וגם על הדף האישי שלי, זכיתי לתגובות רבות. חלק מן התגובות היו של המובילים עצמם או חבריהם וחלק היו מחברים רחוקים – קרובים. האמת זה לא סיפק אותי.

נכנסתי לגוגל וחיפשתי "הובלות בקריות בזול" כמובן שעלו לי מלא אתרים וחלקם בכלל לא קשורים למה שרשמתי. בין כל האתרים הרבים שנפתחו מצאתי אתר במיוחד בשבילי שאני לא מאמין שעד היום לא הכרתי. נזכרתי גם שמישהו כתב לי בתגובות בפייסבוק על האתר הזה אבל לא ממש הבנתי על מה הוא מדבר.

גט מובינג – אתר לשוואת מחירי הובלה

את האתר הזה הכרתי במהלך החיפוש שלי להובלה בקריות בזול אבל ללא ספק אני אשתמש בו גם במעבר הדירה הבא שלי. אתר נגיד, נוח, קל לתפעול והכי חשוב עזר לי למצוא את המוביל המיוחל.

אז מה עשיתי בעצם? כאשר נכנסתי לאתר הייתי צריך להזין את כתובת המגורים העדכנית שלי ואת כתובת המגורים החדשה, פרטים לגבי הכניסה לבתים כמו קומה ומעלית ולאחר מכן הזנתי את כל פרטי ההובלה שלי. עברתי על החדרים בבית ופירטתי מה אני מעביר, מספר קרטונים, ארונות, טלוויזיות, סלון ושאר הפריטים הגדולים שלא נכנסים לקרטון.

לאחר שהזנתי את כל פרטי ההובלה ביצעתי חיפוש שחשוב לציין שנערך אונליין באתר. ולאחר מספר דקות קיבלתי מספר הצעות מחיר ממגוון מובילים בקריות, חלק מן ההצעות היו במחיר נמוך יותר וחלק במחיר גבוה יותר. הדבר הטוב ביותר שהיה לצד הצעות המחיר הוא הדירוג וההמלצות מלקוחות קודמים שהם כיוונו אותי לבחור מי יהיה המוביל שלי למעבר הדירה בקריות.

קבעתי עם המוביל תאריך יום ושעה מדויקים והוא הגיע בזמן עם צוות ההובלה שלו. המובילים עטפו את הסלון בצורה שראיתי שבאמת איכפת להם מהחפצים שלי. הטלוויזיה גם כן נעטפה בעדינות ובקפידה והרגשתי שבחרתי נכון. כל הצורה בה נעשתה ההובלה לקריות הייתה יסודית ובטוחה.

המלצה למוביל בכל הארץ

אז לאחר שעברתי עם גט מובינג לקריות במחיר זול וללא תקלות אני חייב להמליץ לאנשים נוספים. אל תפחדו ממחיר זול כמו שהחברים שלי אומרים, זה לא בהכרח שיהיו תקלות ובעיות בדרך. לא חייבים לשלם המון כסף על מנת "לזכות" במוביל אמין שיתנהג בהתאם לחפצים האישיים שלכם.

המוביל שאני בחרתי להובלה בקריות היה אמין ובטוח, הגיע בזמן שקבעתי איתו עם צוות טוב ולא הוסיף לי תוספות בסוף ההובלה. הכל הגיע בצורה בטוחה והונח במקום שביקשתי. אני באמת שמח שבחרתי לעבור עם גט מובינג ואני יותר מאשמח לתת את חוות דעתי גם פה וגם באתר שלהם תחת שם המוביל הנבחר.

ודבר נוסף וחשוב, יש כמה דרכים לקבל שירות באתר של גט מובינג, אם אתם אינכם מעוניינים בלפרט את כלל הפריטים שלכם בבית אתם יכולים לבחור באופציה אחרת. ואם איכן מעוניינים להשתמש באתר אתם יכולים לדבר עם נציגת שירות או להעביר את מספר הטלפון שלכם ל-5 מובילים מומלצים שיחזרו אליכם טלפונית.

אחרי כל זה אני באמת חושב שאין דרך פשוטה וקלה יותר לעבור דירה. מהיום אני יודע שאני עובר דירה רק עם גט מובינג, במחיר המשתלם ביותר על ידי צוות המובילים האמין ביותר.

עדיין מחפשים שירותי הובלות? פתחו מכרז עכשיו!