העברת דירות בירושלים

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

מחפשים חברת הובלה מומלצת?

עכשיו זה כבר ברור, העברת דירות בירושלים עושים רק דרך getmoving האתר המוביל בישראל להעברת משרדים ודירות בכל רחבי ישראל בלי יוצא מן הכלל, במחירים הזולים ביותר.
רוצים להשוות מחירים? קיבלתם, רוצים להשוות דירוגים והמלצות? קיבלתם, רוצים את השירות חינם? זכיתם. אין אצלנו אותיות קטנות, אנחנו לא משחקים במחבואים עם לקוחות.
העברת דירות בירושלים

מעבירים את דירתכם בירושלים והסביבה

היום מעבירים דירה במהירות, ביעילות, בזול ובראש שקט עם מערכת השוואת המחירים החינמית הזולה והיחידה במדינה הפועלת בזמן אמת ממש, אז למה אתם מחכים? כנסו והשוו עכשיו.
בגטמובינג תמצאו את כל מובילי הדירות המומלצים בירושלים והסביבה, ללא צורך לחפש בעשרות אתרים. כולם נמצאים כאן ממתינים לכם שתגידו מתי אתם עוברים דירה, לאן אתם עוברים ומה אתם לוקחים אתכם. כל השאר עלינו- אתם מכריזים ואנחנו פורסים לפניכם את כל התוצאות בזמן אמת בשקיפות מלאה שלא תראו באף מקום אחר.

מחירי הובלות דירה בירושלים ללא תחרות

היתרון העצום שלנו הוא התחרות ההוגנת שאנחנו מאפשרים בין המובילים המצוינים והמומלצים בארץ בעזרת מערכת הוגנת, אשר אינה חושפת בפני משתתף אחד את הצעותיו של המשתתף האחר. כלומר, חברות ההובלה אינן רואות את ההצעות האחרות שניתנו, אלא מציעות לכם מחיר הובלה לפי המפרט שאתם הזנתם ואשר הינו ייחודי לכם.

העברת דירות בירושלים חייבת להיות מפוקחת על ידי גוף שמסדיר את הפעילות בענף.
ללא פיקוח והוראות ברורות כיצד לנהוג עם עובר הדירה, הנזקים היו מגיעים בהמוניהם בדיוק כפי שהיה עד שקמה חברת גטמובינג.

כעת משהנחנו קווים ונהלים ברורים, רמת השירות עלתה למעלה מ-45% ועומדת על שביעות רצון עוברי הדירות ל-99.2%. זהו הישג חסר תקדים בענף אשר הציב חסמי כניסה לחברות "חאפריות" אשר חדרו לענף והשחירו את שמו וגרמו לחוסר בטחון ואמון הציבור.

חברות הובלה למעבר דירה בירושלים

בלחיצה על קישור זה תוכלו בקלות לצפות בכל רשימת המובילים הנמצאים באזור ביתכם.
לחצו על מובילים מומלצים בירושלים בכדי לקרוא חוות דעת ודירוגים של מאות ואלפי לקוחות,
דעו מה גודל החברה, כמה משאיות הובלה יש ברשותה, מה היקף פוליסת הביטוח ומאיזה סוג של נזקים את מכוסים.

העברת דירה בירושלים לא בוחרים אקראית, במיוחד ומדובר בשירות שמשתמשים בו בממוצע אחת לכמה שנים ולא על בסיס יומי. היזהרו מהצעות מפתות בנוסח העברת דירה בירושלים החל מ499 ₪ זו בוודאי תהיה מלכודת שיווקית. אנחנו נבטיח לכם הצעת מחיר שלא תשתנה ביום המעבר, אלא אם אתם שיניתם את רשימת התכולה. אחרת, מובילי הדירות שלנו מחויבים לעמוד במחיר שהציעו ואושר על ידכם ואף התקבל אצלכם בדואר האלקטרוני כאישור הזמנה מסכם ומפורט.

השוואת מחירים גם אם עוברים מחר

לא משנה מהי רמת הדחיפות שלכם בחיפוש אחר שרותי הובלות בירושלים מכיוון שאנחנו יודעים לתת מענה מיידי גם מהיום להיום וגם מהיום למחר. במערכת קיימים עשרות חברות הובלה מירושלים והסביבה ובוודאי שתצליחו למצוא את השירות המבוקש במהירות הבזק.

עשרות לקוחות פונים אל GetMoving אחרי שהבריזו להם חברות הובלה אשר נבחרו מחוץ לאתר.
למה בעצם זה קורה? מדוע לקוחות רבים מחכים ביום המעבר ממש והצוות שהוזמן לא מופיע?
התשובה לכך ברורה; בחירת חברת הובלה באופן אקראי מהווה גורם מעלה סיכון.
בחרתם מוביל דרך אינדקס כלשהו באינטרנט במחיר מדהים ואף לא הגיוני, חשבתם שזכיתם במציאה ואז ביום הובלת הדירה ממש גיליתים להפתעתכם שביטלו לכם את השירות.

חברת ההובלה אשר הציעה לכם מחיר נמוך בחצי מהמחיר, סביר להניח שברגע האחרון אם תכנס לה עבודה משתלמת יותר, היא תספר לכם סיפור כמו- הרכב נתקע, הסבל נפצע והעיקר לא לבצע לכם את ההובלה במחיר המבצע.

לצערנו, ישנם לא מעט חברות הובלה לא מקצועיות, אשר אינן יודעות מהי חווית שירות, בוודאי שלא שימור לקוחות והתוצאה מכה בעוברי דירות חדשות לבקרים.

בחירת חברה להעברת דירות בירושלים שלא באמצעות גורם מפקח ומלווה תהיה רצופה סיכונים, בוודאי ובוודאי כאשר מגיע רגע התשלום, שם מגיעות מחלוקות ותוספות למחיר שלא צפיתם מלכתחילה.

הפתרון למעבר דירה בטוח בירושלים

GetMoving בירושלים עושה סדר בענף ועבדת ימים כלילות להביא לרמת השירות הגבוהה ביותר.
חברות אשר לא עומדות בסטנדרטיים הנדרשים לא תמשיך לתת שירות באתר ולא תכול עוד להשתתף במכרזים.

באמצעות מערכת השוואת מחירי העברת דירות ומשרדים בזמן אמת, בתוספת דירוג והמלצות אנו מצליחים להציג לכם את המודל הבטוח והמשתלם ביותר עבור כל אחד ואחד מכם.
אני בעצמי ככותב המאמר, עברתי דירה באמצעות שימוש במערכת, למרות שיכולתי לפנות לאחת החברות במערכת ואף לבקש הנחת עובד. בחרתי לבחון את המערכת בעצמי ולראות איזה שירות מתקבל ללקוח באופן אקראי. אני חייב להכיר מוצר לפני שאני מוכר אותו לאחרים, אחרת אין טעם בכל שורות המידע שאני כותב אם אין להן כיסוי במציאות.

אני כעובד חברה, באמת שמח להיות חלק מהמיזם הנפלא הזה, אשר משפר לי את החוויה כלקוח.
אני שמח להיות בפנים ולראות את השקיפות, המקוריות והאמינות שיש לפלטפורמה הזו להציע למשתמש. ואני ממליץ באופן אישי בנוסף לאלפי ממליצים מירושלים והסביבה על השיטה של מובילים בהשוואת מובילים- GetMoving.

עדיין מחפשים שירותי הובלות? פתחו מכרז עכשיו!